Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Most Popular

حمامحمام
۱۳۹۲-۰۸-۲۳ ۱۳:۲۰:۱۰مبلمان385 تومان
طرفدار دکوراسیون داخلی منزل سیاه و سفید هستید ؟ ما مجموعه ای از اتاق های تک رنگ ...

بازار جنوب/استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی سبب توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور شد گفت: از ابتدای دولت سیزدهم ۱۲۲۲کلاس درس در سطح استان افتتاح شده و در آینده ۹۸۰ کلاس درس جدید کلنگ زنی می شود.

مهدی دوستی در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس با تاکید بر اینکه دستاوردهای انقلاب بسیار چشمگیر بوده اظهار داشت: انقلاب اسلامی سبب شد توسعه در کشور به شکلی متوازن انجام شود، با در نظر گرفتن شاخص ها و قیاس قبل و بعد از انقلاب به راحتی می‌توان دریافت که رشد و پیشرفت کشور در حوزه‌های مختلف چه میزان بوده است.

وی افزود:مردم با جمعیت میلیونی در زمانی انقلاب کردند و خواستار سرنگونی رژیم پهلوی شدند که انواع قراردادهای ننگین و از دست رفتن خاک کشور را مشاهده کردند، بحرین در زمان پهلوی از کشور جدا شد در حالی که پس از انقلاب 300 هزار شهید تقدیم شد تا یک وجب از خاک وطن به تاراج نرود.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه خاندان پهلوی با کودتا به قدرت رسیدند گفت: در حال حاضر فرزندان این کودتا نمی‌توانند منادی آزادی و دموکراسی باشند، نمی‌توان با بزک کردن چهره این افراد، واقعیت و پیشینه تاریخی آنان را نادیده گرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران و ملت متحد در شرایطی قرار دارند که هر صدای یاوه گویی در قبال تمامیت ارضی کشور را خاموش و از کیان کشور دفاع می‌کند. مهندس دوستی با اشاره به سهم اندک آموزش در زمان پهلوی و تحول این حوزه بعد از انقلاب، گفت: زمانی برای مدرسه رفتن دختران، دبستان به میزان کافی وجود نداشت و دختران زیادی از تحصیل بازماندند اما درحال حاضر با رویکرد مثبت جمهوری اسلامی 60 درصد دانشجویان کشور دختران این سرزمین هستند.

وی با تاکید بر تجهیز هنرستان‌های جوار صنایع ادامه داد: از ابتدای دولت 1222 کلاس درس در سطح استان افتتاح شده 980 کلاس درس جدید کلنگ زنی می‌شود که با بهره‌برداری از این کلاس‌ها 20 سانتی متر مربع به سرانه آموزشی استان افزوده می‌شود.

نماینده عالی دولت در هرمزگان اظهار داشت: آینده کشور در اختیار فرزندان این انقلاب و نسل جدید است همه وظیفه داریم ایرانی آبادتر را به نسل بعدی تحویل دهیم، دانش آموزان ایران زمین در گام دوم باید فعال شوند و با خود باوری زمینه پیشرفت کشور را فراهم کنند.

انتهای پیام/

 

IMAGE
IMAGE
۱۰۸۰ پروژه به مناسب دهه فجر در هرمزگان کلنگ‌زنی یا افتتاح خواهد شد /بزرگترین پارک متانول جهان در پارسیان احداث می‌شود
پنج شنبه, 13 بهمن 1401
بازار جنوب/ استاندار هرمزگان گفت: به مناسب دهه مبارک فجر ۱۰۸۰ پروژه با اعتبار 364... ادامه مطلب ...
IMAGE
پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر
پنج شنبه, 13 بهمن 1401
محمد مرودی با صدور پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و بزرگداشت چهل و چهارمین سالروز... ادامه مطلب ...
IMAGE
انقلاب اسلامی سبب توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور شد
چهارشنبه, 12 بهمن 1401
بازار جنوب/استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی سبب توسعه و پیشرفت... ادامه مطلب ...