Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Most Popular

حمامحمام
۱۳۹۲-۰۸-۲۳ ۱۳:۲۰:۱۰مبلمان385 تومان
طرفدار دکوراسیون داخلی منزل سیاه و سفید هستید ؟ ما مجموعه ای از اتاق های تک رنگ ...

سیاسی

بازار جنوب/ استاندار هرمزگان گفت: به مناسب دهه مبارک فجر ۱۰۸۰ پروژه با اعتبار 364 هزار میلیارد تومان در استان کلنگ‌زنی و به بهره برداری خواهد رسید.

بازار جنوب-مشاور وزیر در امور تشکل های فرهنگیان با جمعی از اعضای سازمان  بسیج فرهنگیان ،کانون تربیت اسلامی فرهنگیان ،جمعیت اسلامی فرهنگیان و جامعه اسلامی فرهنگیان در بندرعباس دیدار و گفتگو کرد.

بازار جنوب/معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: بعد از سفر رئیس‌جمهور به استان دستورات ویژه‌ای در خصوص توسعه همه جانبه هرمزگان، مخصوصا در حوزه توسعه بندری صادر شد که با منابعی که تخصیص داده شده بالغ بر ۱۰ هزار هکتار در فاز اول به مزارع تولید میگو اضافه می شود .

دکتر سید صولت مرتضوی در حاشیه بازدید از بندرشهید رجایی بندرعباس در جمع رسانه‌ها افزود: یکی از هنرهای مدیریت استان هرمزگان، اصلاح فرآیند‌ها است، که با این امر پیشرفت و بهره‌وری در استان به شدت افزایش پیدا کرده است.

وی بیان‌کرد: از طرح‌های بیمارستانی هم بازدید داشتیم و بحمدالله بعد از سفر ریاست جمهوری بیمارستان ۵۳۱ تخت‌خوابی پیشرفت خوبی نزدیک به ۷۰ درصد داشته است که از محل منابع جدید ازجمله ماده ۵۶ و هم منابع عمومی، ظرف یک دو ماه آینده اعتبار خوبی برای تکمیل این بیمارستان تزریق می‌شود و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قول دادند که تا پایان خرداد سال آینده بیمارستان ۵۳۱ تخت‌خوابی را تکمیل کنند.

معاون اجرایی رئیس جمهور تاکید‌کرد: موضوع بناد هم در کلان کشور  اثرگذاری ملی دارد و هم در منطقه‌ و بندر شهید رجایی یکی از مهم‌ترین بنادر کشور است که طرح توسعه آن در دستورکار قرار دارد و خوشبختانه پیشرفت خوبی را داشته است.

وی ادامه داد: در حوزه کانتینری با اصلاح فرآیندها درصد ترخیص کالاها به شدت افزایش پیدا کرده  تا جایی که اساسا کشتی معطل و در نوبت‌ مانده ندارند و طرح تخلیه کالاهای فله‌ای هم پیشرفت خوبی داشته و در بخش قابل توجهی از کار پیشرفت حاصل شده است.

سرپرست نهاد ریاست جمهوری عنوان‌کرد: صادرات غیرنفتی از بندر شهید رجایی، نزدیک به ۴۴ درصد در ۴ ماهه اول سال افزایش پیدا کرده و درآمدهای حاصل از گمرک در کل کشور حدود ۱۸۰ درصد افزایش داشته لذا استنباط من این است که پس از سفر آقای رئیس جمهور با همت عالمانه‌ای که در مدیریت استان وجود دارد و با هماهنگی‌ای که در مدیریت استان به وقوع پیوسته هرمزگان وارد مرحله دیگری از تولید و خدمت شده است و من امیدوارم در بازدیدهای آینده شاهد رفت‌های شگرفی باشیم چرا که این دولت، دولتی تحولی و انقلابی است و ما بسیار خرسند هستیم که تمام طرح‌هایی که در سفر رئیس‌جمهور محترم مصوب شده است به پیشرفت مناسبی رسیده‌اند.

دکتر مرتضوی عنوان‌کرد: سیاست محوری دولت سیزدهم ارتباط با همسایگان مخصوصا کشورهای برادر در حوزه خلیج‌فارس است و در رابطه با اقتصاد دریا محور  در حوزه بازرگانی در دریا، صنایع دریایی، صنایع کشاورزی مرتبط با دریا همچون طرح توسعه ۴۵هزار هکتار مزارع میگو قطعا می‌تواند با اجرا شدن این طرح‌ها در کنار توسعه بنادر و دعوت از سرمایه‌گذاران در حوزه اشتغال گام‌های موثری برداشته خواهد شد.

مهدی دوستی استاندار هرمزگان نیز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: نمی‌توانیم بگوییم روند اجرای مصوبات بلا مشکل است اما واقعا این روند فراتر از انتظار بوده است و آن چه که جای تشکر ویژه دارد این است که بلافاصله پس از سفر آقای رئیس‌جمهور تقریبا در بازه‌ای یک ماهه اعتبارات خوبی تخصیص داده شد.

وی افزود: سال گذشته ۱۳۲۰ میلیارد تومان تزریق منابع داشتیم و این پیشرفتی که شاهد هستیم و حدود ۷۱۱ پروژه‌ای که بنا داریم در هفته دولت افتتاح کنیم ناشی از تخصیص گسترده منابع سفر است.

مهندس دوستی تاکید‌کرد: آنچه که جای تشکر ویژه از هیات دولت و جناب آقای رئیس‌جمهور دارد تخصیص سریع هنگام و به موقع منابع بود.

معاون اجرایی رئیس جمهور همچنین از طرح توسعه بندر شهید رجایی نیز بازدید کرد.

محمد مرودی با صدور پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و بزرگداشت چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام فرماندار بندرعباس به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم دهه مبارک فجر، سرآغاز طلوع خورشید عالم تاب انقلاب شکوهمند اسلامی است. ۴۴ سال پیش در چنین ایامی، طوفان بی بدیل انقلاب اسلامی، بساط پوشالی طاغوت و طاغوتیان زمان را درهم شکست و ملتی را به استقلال، عزت، و خودباوری رساند. ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و به شکرانه چهل و چهارسالگی پیروزی این حماسه شکوهمند و تاریخ ساز، خالصانه ترین درودها و سلام های خود را به ارواح پاک و مطهر بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و تمامی شهدا و ایثارگران جان برکف انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعین حرم، امنیت و سلامت تقدیم می نمایم. بدون تردید آحاد مردم انقلابی و حماسه آفرین شهرستان بندرعباس همگام با ملت غیور و سربلند ایران عزیز، امسال نیز همچون سال های گذشته با ضمیری بصیر، حضوری وحدت آفرین، پرشور وگسترده در ویژه برنامه های دهه مبارک فجر به ویژه راهپیمایی حماسی و دشمن شکن یوم الله ۲۲ بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان های رفیع معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) جلوه های سرآمدی از حمیت و قدرشناسی خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی به منصه ظهور خواهند رساند .

محمد مرودی فرماندار شهرستان بندرعباس

بازار جنوب-استاندار هرمزگان در نشست با مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته کشور ضمن امضای تفاهم‌نامه‌ای سه جانبه برای اجرای پایلوت طرح‌های بزرگ تحقیقاتی و صنعتی اعلام آمادگی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

فلسفله قیام امام حسین (ع) احیاء دین در جامعه بود

بازار جنوب / نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در جمع عزاداران مسجد جامع علی بن ابیطالب (ع)، با اشاره به رموز جاودانگی قیام امام حسین (ع)، گفت : یاران امام حسین دارای خلوص معنوی بسیار بالایی بودند و همین امر نقش مهمی در ماندگاری قیام امام حسین (ع) دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد عبادی‌زاده ، بصیرت را یکی دیگر از رموز ماندگاری قیام امام حسین دانست و عنوان کرد: یکی دیگر از عوامل ماندگاری تاریخی عاشورا، هدفمند بودن قیام امام حسین (ع) است.

وی، با اشاره به اهمیت شناخت هدف قیام امام حسین (ع)  ابراز کرد: هدف قیام امام حسین را می‌توان به ۲ صورت جزء جزء و کلی بررسی کرد. برخی می‌گویند امام حسین برای کسب حکومت و ادامه دادن حاکمیت سیاسی اسلام اجداد خود قیام کرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با ذکر این نکته که امام حسین (ع) به دنبال احیاء معارف و اصول اسلامی بود، تشریح کرد: ایشان به هیچ عنوان به دنبال قدرت نبودند بلکه تشکیل حاکمیت سیاسی را برای اجرای اسلام در جامعه در دستور کار قرار داشت.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده ادامه داد : عده‌ای دیگر مدعی هستند امام حسین (ع) برای شهادت خود قیام کرد تا با خون خود، اسلام را آبیاری و رشد دهد.

وی، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، افزود : حفظ دین و تامین مصالح اسلام از جمله مهم‌ترین اهداف قیام عاشورا محسوب می‌شد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، فلسفه قیام امام حسین (ع) را احیاء دین جدش دانست و ابراز کرد: امام حسین در پاسخ به مردم بصره می‌گوید: مردم بصره، دین و سنت پیامبر در جامعه شما در حال از بین رفتن است و بدعت‌ها در حال زنده شدن هستند.

انتهای پیام/ 

بازار جنوب/استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی سبب توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور شد گفت: از ابتدای دولت سیزدهم ۱۲۲۲کلاس درس در سطح استان افتتاح شده و در آینده ۹۸۰ کلاس درس جدید کلنگ زنی می شود.

 

بازار جنوب / استاندار هرمزگان در جلسه شورای مسکن استان گفت: 6 ماهه دوم سال فصل طلایی ساخت مسکن در استان هرمزگان است که با توجه به شرایط ویژه و مناسب آب و هوایی استان و افت ساخت و ساز در سایر مناطق، افزایش نیروی کار و کاهش قیمت مصالح باید از این فرصت استفاده و روند ساخت منازل مردم تسریع شود.

مهدی دوستی در جلسه شورای مسکن با تاکید بر اینکه سیاست مهم دولت خانه دار کردن مردم است و تمام دستگاه‌های ذیربط در استان بایستی وظایف خود در حوزه مسکن را دقیق و شفاف انجام دهند گفت: برنامه ریزی و برآورد دقیق هزینه‌ها به ویژه در حوزه زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله آب و برق باید صورت گیرد تا مردم در آینده دچار مشکل نشوند.

وی افزود: فرآیند تخصیص زمین به متقاضیان باید سرعت گیرد تا مردم بتوانند به سرعت روند ساخت منازل خود را آغاز کنند به همین منظور هم مراحل گام به گام تولید مسکن باید در قالب طرح‌های اینفوگرافیک و حتی موشن گرافی و کلیپ تهیه شود تا مردم بدانند فعالیت حوزه مسکن خود را در مراحل مختلف از چه ارگان و دستگاه‌های پیگیری کنند.

استاندار هرمزگان گفت: برای تسریع در امر ساخت مسکن، ادارات و نهاد‌های مختلف هم برای کارکنان خود تعاونی تشکیل دهند و ساخت مسکن برای کارمندان را آغاز کنند.

وی تصریح کرد: ۶ ماهه دوم سال فصل طلایی ساخت مسکن در استان هرمزگان است که با توجه به شرایط ویژه و مناسب آب و هوایی استان و افت ساخت و ساز در سایر مناطق، افزایش نیروی کار و کاهش قیمت مصالح باید از این فرصت استفاده و روند ساخت منازل مردم تسریع شود.

دوستی گفت: فرمانداران بایستی برای تهیه نهاده‌های تولید مسکن و مصالح برنامه ریزی کنند تا بتوان با مناسب‌ترین قیمت مصالح ساخت منازل در اختیار مردم قرار گیرد و هر جا مصالح کمبود بود سازمان صنعت و معدن موظف به تامین خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه یکی از راهبردهای اساسی ما در استان ساخت تدریجی منازل است، ادامه داد: مطابق این راهبرد که تایید کشور را نیز گرفته پس از پیشرفت حدود ۳۰ درصدی می‌توان سند منزل را صادر و برای تکمیل ساختمان از این سند استفاده کرد. استاندار هرمزگان گفت: با این کار می‌توان خانه دار کردن مردم را تسهیل کرد و از سوی دیگر قیمت خانه در شهرها هم شکسته خواهد شد و بازار مسکن به ثبات لازم خواهد رسید.

انتهای پیام/

فاطمه جراره ، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس :

هیاهو برای هیچ نکنید

به گزارش بازار جنوب به نقل از شورای اسلامی شهر بندرعباس، «فاطمه جراره»، رئیس شورای شهر بندرعباس در ابتدای سی و چهارمین جلسه رسمی این شورا ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت خدیجه (س) و حادثه جنایت آمیز و اسفبار حمله تروریستی و هتک حرمت به ساحت مقدس علی ابن موسی الرضا(ع) که باعث به شهادت رسیدن دو روحانی مظلوم که نشان دار کار جهادی و انقلابی بودند ، گفت:

جا دارد یادآوری کنم همه‌ی ما برای حضور در شورا از مردم رای گرفتیم و باید اصل کارمان را  رفع مشکلات مردم در سطح شهر بندرعباس و فراهم کردن شرایط بهتر برای شهروندان بگذاریم.

بازار جنوب/جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست استاندار هرمزگان برگزار و در خصوص آخرین وضعیت زیرساخت‌های آموزشی و مصوبات جلسات قبلی بحث و تبادل نظر شد.

  بازار جنوب / اعضای شورای مرکزی نهاد دیده بان شفافیت و عدالت استان هرمزگان با معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری هرمزگان  دیدار و گفتگو نمودند. 

مدیر نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در هرمزگان با بیان اینکه اکثریت مدیران نظام خادم هستند گفت :کشف فساد ومعرفی آن نشان از سلامت و فساد ستیزی نظام دارد که در این رابطه نهاد های نظارتی باید کار خود را با انسجام و اطلاع رسانی بیشتری انجام دهند.

پرویز سالاری با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، در دیدار با معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری هرمزگان افزود: برای پیشگیری از وقوع جرم قوانین و دستورالعمل به اندازه کافی وجود دارد اما انسجام رسانه ای وهماوردی و هماهنگی بین دستگاههای نظارتی نیز لازم و ضروری است. 

وی با بیان اینکه رسانه ها به وظیفه خود در قبال معرفی دستاوردهای نظام خوب عمل نمی‌کنند گفت : دفتر توسعه سازمان ملل در سال 1401  در یک تحقیق و ارزیابی، شاخص توسعه یافتگی ایران را که در سال 1357، 110 بود با صعود 45 رتبه در جایگاه  65 اعلام کردکه نشان می دهد ایران جز پر سرعت ترین کشور هایی است که  در حال رشد و توسعه  است. 

مدیر نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در هرمزگان با بیان اینکه این ارزیابی دربخش های مختلف توسعه از جمله نیروی انسانی ،بهداشت ، میزان بهره مندی از آموزش و زندگی آبرومندانه انجام شده تصریح کرد: در بحث مولفه های قدرت نیز ایران هفتمین قدرت جهان معرفی شده است که در این رابطه رسانه ها باید اطلاع رسانی لازم را انجام می دادند که متاسفانه به وظیفه خود عمل نکردند.

  سالاری با اشاره به بحث آموزش و آگاهی بخشی و نقش مهم آن در پیشگیری از وقوع جرم گفت : اگر آموزش و آگاهی بخشی صورت گیرد ،هزینه تخلف برای متخلفین بالا خواهد رفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه یکی از رسالت های قوه قضائیه احیا و اقامه حقوق عامه است تاکید کرد : ظلمی که به هرمزگان در خصوص انفال می شود در هیچ استانی از کشور وجود ندارد. 

سالاری با اشاره به واگذاری انفال و اموال عمومی با رانت به اشخاصی خاص افزود : افرادی خاص با تبانی با برخی کارشناسان دادگستری اقدام به تصرف زمین هایی غرب شهر بندرعباس تحت عنوان زمین کشاورزی نموده اند این در حالی است که این زمین ها کوه و تپه ماهور است و هیچ گونه اثری از کشاورزی در آنها وجود ندارد. 

مدیر نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در هرمزگان همچنین از واگذاری 60 هکتار از اراضی دولتی در ورودی شهرستان سیریک به فردی مشخص خبر داد. 

پرویزسالاری همچنین خواستاربررسی وضعیت کانون کارشناسان دادگستری دراستان شد .

وی به واگذاری شائبه برانگیز سایت های میگو اشاره کرد و گفت : بر اساسچه شاخص هایی این واگذاری ها صورت گرفته و از طرفی مدیرانی که مسبب وضع موجود هستند نیز ارتقا یافته اند که باید استانداری در این زمینه شفاف سازی لازم را انجام دهد. 

سالاری تصریح کرد : نباید از مدیران و مسئولانی که در کارشان شائبه رانت  و انحراف اقتصادی وجود دارد استفاده شود. 

مدیر نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در هرمزگان با بیان اینکه دشمن به دنبال شکاف بین مردم و حاکمیت است گفت : هر چه شفافیت در عملکرد دستگاهها و مدیران بیشتر باشد این شکاف کمتر خواهد شد و این مهم وظیفه ماست که با شفاف سازی فضای غبار آلود و معرفی مدیران رانت خوار و حمایت از مدیران فساد ستیز و پاک دست فضا را برای فعالیت فاسدان ، کارچاق کن ها و رانت خواران ناامن کنیم که در این راستا دیده بان شفافیت و عدالت استان با تمام توان در کنار دستگاهای نظارتی و قضایی ایستاده است. 

وی همچنین به اهداف تشکیل نهاد دیده بان شفافیت و عدالت اشاره نمود و گفت : در راستای اجرای فرمان 8 ماده ای حضرت آقا ، این نهاد از بزرگان و دلسوزان نظام  برای نظارت، ارزیابی و بررسی کار مدیران تشکیل شدکه نهادی غیرسیاسی ، غیرحزبی و غیرجناحی است.

در ادامه این نشست فریدون بهشتیان ،عضو شورای مرکزی نهاد دیده بان شفافیت و عدالت استان نیز با اشاره به واگذاری انفال و آزاد سازی حریم دریا گفت : در زمانی که آیت الله نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس بودند بارها و بارها با ساخت بازار ماهی فروشان به شدت مخالفت کردند اما متاسفانه کسی از ایشان حمایت نکرد و صاحبان زر و زور و قدرت این بازار را در حریم دریا احداث کردند که انتظار است در این گونه موارد دستگاه قضایی با قدرت ورود کند و مانع از تضییع حقوق عامه شود. 

وی ادامه داد: با بررسی هایی که از طریق کار گروه های نهاد دیده بان استان صورت گرفته مشخص شده شوراهای روستاها در بخش مرکزی زمین های بیت المال را با واگذای های شائبه دار حیف و میل می کنند ویا با تغییر کاربری زمین های کشاورزی حق ساکنین روستا و کشاورزان را پایمال می نمایند. 

بهشتیان با بیان اینکه کسی که به دادگستری مراجعه می کند انتظار دارد حقش ضایع نشود گفت : برخی آرا صادره از سوی قضات با هیچ منطق و قانونی مطابقت ندارد که انتظار است دستگاه قضایی در این زمینه ورود کند. 

صالح علی محمدی ،دیگر عضو شورای مرکزی نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در استان نیز با اشاره به اینکه مردم در حکومت اسلامی اصل هستند خواستار تکریم بیشتر ارباب رجوع در مراجعه به نهاد ها و سازمان ها شد. 

وی افزود : برای افزایش اعتماد مردم به دستگاه قضا، سرانجام و احکام افراد و پرونده های فاسد از طریق رسانه ها به مردم اعلام شود تا بدانند که هر جرمی بی مجازات نخواهد ماند . 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری هرمزگان نیز در این نشست گفت: به برکت حضور رهبرکبیر انقلاب و مقام معظم رهبری و حمایت مردم، نظام آلوده گذشته در کشور سرنگون شد و عزت به مردم ایران بازگشت. 

حجت الاسلام مختار صادقی بیان کرد: ما 8 سال توانستیم در جنگی نابرابر به لطف خداوند در برابر دشمن ایستادگی کنیم و یک وجب از خاک میهن عزیزمان را تسلیم دشمن نکنیم .

وی ادامه داد : امروزه دشمن از طریق جبهه فرهنگی در حال نفوذ به کشور است که نمونه بارز آن همین ترویج بی حجابی و حضور مدیران ناسالم در دستگاههای اجرایی است. 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری هرمزگان بیان کرد : اگر در جبهه جنگ شکست می خوردیم شهادت نصیبمان می شد که برایمان افتخار بود ،اما شکست در جبهه فرهنگی سبب دگرگونی فرهنگی کشور و بروز معضلات خواهد شد.

  حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه فرهنگ همانند سپری است تاکید کرد: اگر این سپر ضعیف و کاغذی شود و دشمن بتواند بر فرهنگ ما غلبه کند می تواند بر ما نیز غالب شود. 

وی با اشاره به برخی دگرگونی های فرهنگی که در جامعه امروز رخ داده گفت : متولیان امور فرهنگی از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنند ،از طرفی بودجه 5/1 درصد فرهنگی که بخشی از آن نیز صرف امور عمرانی در این حوزه می شود جوابگوی نیاز این بخش نیست.

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری هرمزگان با اشاره به اینکه مردم ایران با تاسی از قرآن ،نهج الابلاغه،صحیفه سجادیه،فرهنگ عاشورا و اربعین توانسته اند تا کنون در مقابل دسیسه های دشمنان مقابله کنند افزود : نباید در مقابل تهاجم فرهنگی بیگانگان کوتاه بیاییم و با استفاده از ابزار اطلاع رسانی و آگاهی بخشی راه را بر نفوذ دشمنان ببندیم. 

حجت الاسلام مختار صادقی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد : سامانه "سجام" در 24 ساعت شبانه روز آماده دریافت گزارشات مردمی در زمینه های مختلف و تخلفات صورت گرفته است. 

وی همچنین از اشتغال به کار واقعی زندانیان خبر دادو گفت : برای تکریم و حمایت از اعضای خانواده زندانیان جلوگیری از بزه احتمالی خانواده زندانیان ،این افراد با حقوق اداره کار و بیمه در مکان های مختلف مشغول به کار هستندکه در پایان ما حقوق آنها به حساب خانواده هایشان واریز می شود.

  حجت الاسلام مختاری با ابراز خرسندی از دیدار اعضای شورای مرکزی نهاددیده بان شفافیت و عدالت استان  اظهارکرد : هر خبر مستندی که از سوی نهاد دیده بان ارسال شود رسیدگی خواهد شد. 

وی ادامه داد: به هر میزان اخبار جامع تر،مستند تر و کامل تر باشد رسیدگی و پیشگیری از خلاف و فساد صورت گرفته راحتر خواهد بود. 

انتهای پیام/

خبرنگار : آزادکویک

معین وزیری در دیدار با دکتر آشوری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی؛

اجرای سند توسعه اشتغال در استان نیازمند تغییر فرهنگ اشتغال است

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در دیدار دکتر آشوری نماینده مردم شریف بندرعباس، قشم و حاجی آباد؛ اجرای سند توسعه اشتغال استان را مستلزم تغییر فرهنگ اشتغال دانست و گفت: در حال حاضر با توجه به رویکرد دولت و وزارت، برای رسیدن به اهداف سند توسعه اشتغال فرهنگ اشتغال را به سمت کارآفرینی و اشتغال زایی سوق داد.

IMAGE
IMAGE
۱۰۸۰ پروژه به مناسب دهه فجر در هرمزگان کلنگ‌زنی یا افتتاح خواهد شد /بزرگترین پارک متانول جهان در پارسیان احداث می‌شود
پنج شنبه, 13 بهمن 1401
بازار جنوب/ استاندار هرمزگان گفت: به مناسب دهه مبارک فجر ۱۰۸۰ پروژه با اعتبار 364... ادامه مطلب ...
IMAGE
پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر
پنج شنبه, 13 بهمن 1401
محمد مرودی با صدور پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و بزرگداشت چهل و چهارمین سالروز... ادامه مطلب ...
IMAGE
انقلاب اسلامی سبب توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور شد
چهارشنبه, 12 بهمن 1401
بازار جنوب/استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی سبب توسعه و پیشرفت... ادامه مطلب ...