Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Most Popular

حمامحمام
۱۳۹۲-۰۸-۲۳ ۱۳:۲۰:۱۰مبلمان385 تومان
طرفدار دکوراسیون داخلی منزل سیاه و سفید هستید ؟ ما مجموعه ای از اتاق های تک رنگ ...

اقتصادی

بازار جنوب- معاون وزیر صمت خواستار توجه به اولویت‌ها در قراردادهای سرمایه‌گذاری و نحوه‌ی سوددهی آن‌ها شد و افزود: درآمد و هزینه‌ها باید متناسب با یک‌دیگر باشد تا روند خدمات رسانی به صنایع معدنی مستقر با مشکل مواجه نشود.

بازار جنوب -مدیر شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان گفت:همزمان با دهه مبارک فجر ۱۸ طرح با اعتبار ۲ هزار میلیارد ریال با مشارکت بانک کشاورزی در استان و در مناطق مختلف به بهره برداری خواهد رسید.

بازار جنوب -رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت : درایام الله دهه فجر ۹۰ پروژه با اعتباری بالغ بر 5 هزارو 495 میلیارد تومان آماده بهره‌برداری و کلنگ‌زنی است که برای ۹ هزار نفر می‌تواند اشتغالزایی داشته باشد.

بازار جنوب -مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: در دهه فجر سال جاری ۹۱ طرح با هزینه سه هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در استان به بهره برداری می‌رسد همچنین ۴ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان پروژه جدید نیز در این ایام  کلنگ‌زنی خواهد شد.

بازار جنوب -وزیر نفت با اشاره به اینکه 3 میلیارد دلار پروژه در بخش بالا دست و پایین دست نفت کلنگ‌زنی و افتتاح شد گفت : پالایشگاه نفت بندرعباس مازوت را به ارزش افزوده تبدیل می کند.

بازار جنوب -تفاهم نامه مسئولیت‌های اجتماعی میان وزارت نفت و استانداری هرمزگان در حوزه آبخیزداری، اشتغال و محرومیت زدایی در بشاگرد به امضای وزیر نفت و استاندار هرمزگان رسید.

بازار جنوب/مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از بهره برداری 15 پروژه آبرسانی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

بازار جنوب/مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری هرمزگان گفت: 26پروژه آبخیزداری، مدیریت رواناب ، نهالکاری در سراسر هرمزگان با اعتباری بالغ بر 461میلیارد ریال افتتاح می شود.

بازار جنوب//سرپرست اداره کل شیلات هرمزگان از افتتاح 12پروژه شیلاتی با اعتباری بالغ بر دو هزار و 827 میلیارد ریال و اشتغال زایی 141 نفر و کلنگ زنی 2 پروژه شیلاتی با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیارد ریال در ایام الله دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

بازار جنوب/مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از وارد مدار شدن واحد G12 شماره 2 گازی این نیروگاه، پس از اتمام تعمیرات اساسی و اتصال به شبکه سراسری برق خبر داد.

بازار جنوب-در مراسم اختتامیه دومین کنفرانس و ششمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال، شرکت فولاد هرمزگان موفق به کسب تندیس برنزین سطح سه شد.

در مراسم اختتامیه دومین کنفرانس و ششمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال با هدف ممیزی، ارائه بازخورد و معرفی سازمان‌‌های پیشرو در حوزه تحول دیجیتال و با حضور شرکت‌های فعال در این حوزه و معرفی شرکت‌های برتر در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم تندیس  برنزین سطح سه زبدگی دیجیتال به شرکت فولاد هرمزگان به دلیل حرکت به سمت تحول دیجیتال و اقدامات صورت گرفته تعلق گرفت.

 ضرورت حرکت به سمت تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم

عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، در حاشیه این مراسم در رابطه با تحول دیجیتال شرکت و کسب تندیس برنزین اختتامیه ارزیابی ملی تحول دیجیتال بیان کرد: حرکت صنایع پیشرو در سطح دنیا به سمت انقلاب صنعتی چهارم از چندین سال قبل آغاز شده است. در کشور ما نیز شرکت‌های بزرگ به صورت جدی این رویکرد را دنبال می‌کنند. فولاد هرمزگان نیز از سه سال قبل، با توجه به حرکت صنایع پیشرو دنیا به سمت انقلاب صنعتی چهارم با هدف ارتقای بهره‌وری کسب و کار در راستای ضرورت همگام بودن با این سیر پیشرفت، به کارگیری و استقرار رویکردهای تحول دیجیتال را یکی از اهداف اساسی خود قرار داده است.

وی افزود: در همین رابطه نقشه راه مدون به کارگیری اثربخش رویکرد تحول دیجیتال در فولاد هرمزگان تهیه شده و چندین پروژه از جمله ایجاد پلتفرم تحول دیجیتال و پروژه‌های تحول در عملیات در دستور کار است. به منظور ارزیابی سطح بلوغ تحول دیجیتال و پایش روند رشد، فولاد هرمزگان در فرایند ارزیابی شرکت کرد و توانست تندیس برنزین را کسب کند. برنامه داریم به طور مستمر در ارزیابی ملی تحول دیجیتال حضور داشته باشیم و تحولات در این حوزه و جایگاه خود را رصد کنیم. سپس با کسب تجربیات از دیگر شرکت‌ها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود، بتوانیم به سطوح بالاتری از تحول دیجیتال دست یابیم.

انتهای پیام/

 

بازار جنوب-معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان گفت: امروزه برای بقای کسب و کارها در فضای رقابتی، حرکت به سمت تحول دیجیتال یک الزام است و شرکت فولاد هرمزگان بر همین اساس تحول دیجیتال را با جدیت دنبال کرده است.

علیرضا کاظمی در حاشیه دومین کنفرانس و ششمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال بیان کرد: امروزه توجه به موضوع تحول دیجیتال برای شرکت‌های فولادی و کسب و کارهای فعال در حوزه صنعت یک الزام است. تحول دیجیتال شرط بقای این کسب و کارها در فضای صنعت در آینده خواهد بود. در صورتی که سازمان‌ها به این موضوع در زمان مناسب توجه نداشته باشند، در دنیای آینده کسب و کار خود جایگاهی نخواهند داشت.

وی افزود: بر همین اساس فولاد هرمزگان برای مطابقت با الزامات روز و پایداری در آینده صنعت فولاد، از سه سال گذشته به صورت جدی موضوع تحول دیجیتال را در دستور کار داشته است و برای اینکه موضوعات مرتبط با این امر در زمان مناسب دنبال شوند، برنامه‌ریزی کرده است.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان با بیان اینکه از ابعاد مختلفی به موضوع تحول دیجیتال پرداخته شده است، خاطرنشان کرد: موضوع تحول دیجیتال به صورت ویژه در ارتباط با فرهنگ سازمانی و کارکنان است و سرمایه های انسانی سازمان باید در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده باشند. حتی برای جذب و افزایش شایستگی کارکنان موضوع تحول دیجیتال می باید در نظر گرفته شود و در مابقی موضوعات سازمان از جمله استراتژی ها هم این مورد بایستی به صورت یکپارچه دیده شده و دنبال شود.

کاظمی تصریح کرد: در شرکت فولاد هرمزگان سه موضوع مرتبط با تحول دیجیتال به صورت همزمان در حال اجراست؛ نخست تعریف و تدوین ره‌نگاشت تحول دیجیتال بود که با تهیه آن، پروژه‌های آینده برمبنای تحول دیجیتال شکل می‌گیرند و تعریف می‌شوند. موضوع دوم تعریف اکوسیستم کسب و کار برای پلتفرم‌هایی که قرار است در آن‌ها تحول دیجیتال معنا پیدا کنند. موضوع سوم در این رابطه، تعریف تعدادی پروژه به صورت پایلوت بود که بتوانیم از نتایج و دستاوردهای آن‌ها در سطح و مقیاس عملیاتی، پروژه‌های اصلی سازمان را تعریف کرد. برای دستیابی به این اهداف، باید زیرساخت‌های لازم فراهم شوند که این زیرساخت‌ها مانند موضوعات سیستمی، دریاچه داده در مدیریت فناوری اطلاعات دنبال می‌شود.

وی اضافه کرد: در همین رابطه، یک پروژه پایلوت در حوزه لجستیک تعریف شد و در همین حال سال گذشته در شرکت فولاد هرمزگان نخستین همایش رویداد علم داده نیز برگزار شد و توانستیم از موضوعات مرتبط با مباحث داده‌کاوی استفاده کنیم. امیدوار هستیم نتایج این رویداد بتواند در سایر حوزه‌ها نیز به کارگیری شود. معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان در پایان با اشاره برنامه‌های این شرکت در رابطه با تحول دیجیتال، عنوان کرد: در آینده موضوع فرهنگ سازمانی و آموزش کارکنان با سطح مناسب با استفاده از ابزار مناسب دیجیتالی برنامه ریزی شده است تا این رویکرد، پایه و ساختار لازم را برای پیشبرد اهداف تحول دیجیتال را شکل دهد. امیدوار هستیم با همکاری و هماهنگی همه ارکان سازمان بتوانیم تحول دیجیتال را با جدیت و کیفیت مناسب دنبال کنیم و هدف این پروژه که افزایش بهره وری در سازمان است محقق شود.

 انتهای پیام/

IMAGE
IMAGE
۱۰۸۰ پروژه به مناسب دهه فجر در هرمزگان کلنگ‌زنی یا افتتاح خواهد شد /بزرگترین پارک متانول جهان در پارسیان احداث می‌شود
پنج شنبه, 13 بهمن 1401
بازار جنوب/ استاندار هرمزگان گفت: به مناسب دهه مبارک فجر ۱۰۸۰ پروژه با اعتبار 364... ادامه مطلب ...
IMAGE
پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر
پنج شنبه, 13 بهمن 1401
محمد مرودی با صدور پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و بزرگداشت چهل و چهارمین سالروز... ادامه مطلب ...
IMAGE
انقلاب اسلامی سبب توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور شد
چهارشنبه, 12 بهمن 1401
بازار جنوب/استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی سبب توسعه و پیشرفت... ادامه مطلب ...